Par mums
Mēs strādājam vispārattīstošās vingrošanas formātā. Vingrošana mūsu klubos – tā ir dažādu vingrojumu daudzveidība, kas kalpo kā bāze jebkuram sporta veidam, ar ko, iespējams, nākotnē vēlēsieties nodarboties.
Vispārattīstošā vingrošana harmoniski attīsta visas muskuļu grupas, kustību koordināciju, spēku, lokanību, veiklību un stāju. Vispārattīstošā vingrošana iekļauj sporta vingrošanas un mākslas vingrošanas elementus, lēcienus uz batutiem, kā arī akrobātiku un papildus spēka vingrojumus. Vispārattīstošā vingrošana attīsta un stiprina izturību, plastiku un spēku.

Visi International Gym klubi ir aprīkoti ar labākajiem vingrošanas rīkiem un aprīkojumu – batutiem, akrobātiskajiem celiņiem un porolonu bedri. Nodarbības notiek profesionāļu un kvalificētu treneru uzraudzībā.
Mūsu treneri
 • Liza
  Trenere
  Ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē un izglītības un sporta darba speciālista. Kredo: Nekas nav neiesējams!
 • Mihails
  Treneris
  Ieguvis profesionālās pilnveides izglītības programmas „C kategorijas speciālistu pilnveide” un C kategorijas trenera sertifikātu. Sportā jau 20 gadus!
 • Rihards
  Treneris
  Ieguvis profesionālās pilnveides izglītības programmas „C kategorijas speciālistu pilnveide” un C kategorijas trenera sertifikātu. Strādā iGym komandā 9 gadus.
 • Lukass
  Treneris
  Ieguvis profesionālās pilnveides izglītības programmas „C kategorijas speciālistu pilnveide” un C kategorijas trenera sertifikātu.
 • Pāvels
  Treneris
  Sporta meistars sporta vingrošanā, piedālās starptautiskajās sacencībās. Sportā jau 15 gādi, nacionālais tiesniesis sporta vingrošanā
 • Veronika
  Trenere
  Latvijas sporta meistara kandidāte, ir apguvusi profesionālās ievirzes izglītības programmu.
Pieraksties nodarbībām jau tagad!
International Gym Centrs